19 listopada 2021

Dostępność

Każdego dnia staramy się aby świat był bardziej dostępnym!logo dostępność plus

W dniu 19 lipca 2019r. została uchwalona przez polski Parlament Ustawa o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Wprowadzone przepisy wraz z wcześniej przyjętą Ustawą z dnia 4 kwietnia 2019r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych określają środki służące zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami oraz narzucają obowiązki podmiotów publicznych w tym zakresie.

 

Fundacja Stałego Rozwoju jest Instytucją  certyfikującą z Dostępności z ramienia Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Znajduje się na liście – wykaz podmiotów dokonujących certyfikacji dostępności, o którym mowa  w art. 17 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. 

 

Przynależymy do Partnerstwa Na Rzecz Dostępności

Partnerstwo na rzecz dostępności to zobowiązanie współpracy na rzecz realizacji założeń Programu Dostępność Plus. Chcemy, aby program był realizowany w szerokim partnerstwie z samorządami, przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi i środowiskiem osób z niepełnosprawnościami oraz seniorami. Stąd właśnie wynika idea wspólnego przedsięwzięcia, jakim jest Partnerstwo na rzecz dostępności

Partnerstwem Na Rzecz Dostępności kieruje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Pani Prezes Katarzyna Skoczeń podpisuje przystąpienie do Partnerstwa na Rzecz Dostępności   Pani Prezes Katarzyna Skoczeń podpisuje przystąpienie do Partnerstwa na Rzecz Dostępności

Co możemy dla ciebie zrobić?

Zajmujemy się przeprowadzaniem audytów dostępności architektonicznej, informacyjno-komunikacyjnej oraz cyfrowej. Prowadzimy pełny audyt Dostępności zgodny z ustawą dla Przedsiębiorców oraz NGO . Doradzamy zgodnie z przepisami, szkolimy kadrę, personel ze współpracy z osobami z niepełnosprawnością. Dostarczamy pełny kompletny sprzęt poprawiający Dostępności  wraz z przeszkoleniem personelu z jego użytkowania. Zobacz naszą ofertę i doświadczenie w Katalogu Dostępności i już dzisiaj skontaktuj się z nami!

Katalog Dostępność kliknij aby otworzyć plik PDF

 

Kontakt w sprawie usług z zakresu Dostępności: Katarzyna Skoczeń  biuro@fundacjastalegorozwoju.pl lub 506 670 500

Zaufali nam :

Loga Instytucji które nam zaufały : KUL, Miasto Jarosław, Szpital w Siemianowicach

Skip to content