Zadanie „Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych”

Wracamy do Was po świętach pełni energii i motywacji do pracy 🙂
Ten dzień zaczynamy od dobrych informacji! Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2024-2026 zadań publicznych w obszarze „Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych”.
Fundacja Stałego Rozwoju otrzymała w ocenie merytorycznej 84 punkty, dzięki czemu zakwalifikowała się do przekazania przez Zarząd Województwa Małopolskiego dotacji w wysokości 321 500,00 zł 🙂
W ramach zadania będziemy oferować Uczestnikom doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe, staże zawodowe dla osób z niepełnosprawnościami oraz doradztwo zatrudnieniowe dla członków rodzin i/lub opiekunów prawnych osób niepełnosprawnych.
Fundacja będzie prowadziła rekrutację Uczestników, a niebawem przedstawimy więcej informacji na temat zadania 🙂